Якість

Якість продукції контролюється власною лабораторією підприємства, що дозволяє компанії з упевненістю заявляти, що якість мастильних матеріалів YUKO відповідає найвищим європейським стандартам.

Свідченнями цього є наступні факти:
  • YUKO пропонує   продукцію   стабільно   високої   якості, застосовуючи   сучасні   технології, а   також   сировину   всесвітньо   відомих   компаній, таких   як Lubrizol, Exxon Mobil, BASF, Infineum, Afton і інших флагманів в сфері виробництва компонентів для мастильних матеріалів.

Мастильні матеріали YUKO поставляються:

СП Юкойл - єдиний виробник мастильних матеріалів в Україні, що має діючу ліцензію API Американського Інституту Нафти.

Моторні оливи YUKO мають сертифікати і допуски світових виробників техніки, таких як Mercedes-Benz, Renault, Volvo, Caterpillar та інших.

Володіючи однією з найсучасніших в Україні дослідною лабораторією, сертифікованою Держстандартом, ми щодня здійснюємо поглиблений аналіз сировини, що надходить, а також олив та мастил на всіх етапах виробничого процесу.

Додатковий контроль якості продукції на її відповідність європейським нормам здійснюється незалежною аудиторською компанією SGS, яка є світовим лідером у цій галузі.

На підприємстві впроваджена і сертифікована система управління якістю ISO 9001.

Ці та інші факти, а також довіра наших постійних клієнтів є кращими доказами стабільно високої якості мастильних матеріалів YUKO.

ПОЛИТИКА-2-1.jpg

1
2
3
4
5