Запрошуємо до співпраці!

Наша команда готова до взаємовигідної співпраці!

Ми розглядаємо пропозиції щодо реалізації мастильних матеріалів YUKO торговими компаніями по всій Україні та за її межами. Нашим торговим партнерам ми пропонуємо найкращі продукти, умови роботи і сервіс на ринку.

Ми співпрацюємо як з великими, так і з малими кінцевими споживачами, розуміючи цінність кожного для бізнесу компанії. Ми вибудовуємо відносини з нашими партнерами і дорожимо ними. Ми тверді у своєму намірі стати найбажанішим (пріоритетним) постачальником для бізнесу будь-якого масштабу.

Наші партнери, які беруть участь в тендерних процедурах, завжди можуть розраховувати на професіоналізм нашого технічного та торгівельного персоналу, обгрунтованість комерційних пропозицій і своєчасність у виконанні зобов'язань.

Ми активно взаємодіємо з постачальниками сировини та обладнання, технологій і послуг, логістичними компаніями і засобами масової інформації, дотримуючись принципу прозорості відносин. Ми завжди відкриті і зрозумілі нашим партнерам.

Ми перебуваємо в постійному пошуку нових каналів збуту, ринкових ніш та інноваційних рішень у всіх аспектах нашого бізнесу і бізнесу наших партнерів. Ми стараємося більше інших і завжди досягаємо запланованих результатів.

YUKO - Ваш професійний партнер в області мастильних матеріалів.

Заповнивши форму, Ви зробите перший крок до успішної співпраці з YUKO.

Заявка на співпрацю