Зрозуміло про масла

Відпрацьовані моторні оливи- утилізація та переробка

Більшість автовласників, які звикли обслуговувати свої машини самостійно, вкрай рідко замислюються про те, як правильно і безпечно утилізувати відпрацьовані оливи та мастила, і чи можна взагалі їх повторно використовувати.

Мінеральні моторні оливи

Мінеральна моторна олива - продукт, який має нафтове походження і виготовляється шляхом переробки мазуту. В основі гарного мастила повинні лежати якісні нафтопродукти і високий ступінь очищення. Однак така олива має нестабільні характеристики і швидко випаровується. Також існує ряд мінеральних олив, які виробляються з сільгосп культур.

Підроблена моторна олива. Як захистити себе від сумнівної покупки.

Моторні мастила - один з продуктів, які автовласники купують регулярно. Природно, що в будь-якій країні світу знаходяться умільці, охочі заробити на такому необхідному і популярному товарі. На жаль, натрапити на фальсифікат може кожен з нас, незалежно від того, дорогу або дешеву оливу він купує.

Коротка історія синтетичних олив

Ще буквально століття тому складно було передбачити нововведення, які привнесе в наш світ стрімкий розвиток хімічної галузі. До інноваційних відкриттів у цій сфері можна сміливо зарахувати і створення синтетичних моторних олив.

Промивні оливи: мити або не мити, ось в чому питання.

Як можна здогадатися з назви, промивна рідина призначена для промивання усієї внутрішньої "начинки" двигуна. Її завдання - вимити відкладення, ввібрати їх і вивести назовні при зливанні.